Zamknij ekran ładowania
logo

Wybierz mieszkanie

O Inwestycji

Apartamenty Porcelanowe, to zaplanowana na II kwartał 2023 roku inwestycja, przy ul. Łąkowej 2, w Chodzieży. Apartamentowiec liczy 49 mieszkań, w metrażu od 29,97 m2 do 153,77 m2. Powstaje ona w rewitalizowanym budynku po Fabryce Porcelany i Porcelitu. Mieszkania mają charakter loftowy i kładą nacisk na nowoczesność i wysublimowany design.

Budynek o wysokim standardzie z windą, rowerownią i częściami wspólnymi z monitoringiem.

Wszystkie mieszkania objęte są umowami deweloperskimi*, co podwyższa bezpieczeństwo transakcji.

Jest to również bardzo dobra inwestycja pod wynajem. Przygotowane w odpowiednim standardzie mieszkanie, zgodnie z obecnymi stawkami najmu stanowi ciekawą alternatywę inwestycyjną.

Plan mieszkania wraz z wizualizacjami zamieszczonymi w ofercie jest planem poglądowym.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta, w tej wyjątkowej lokalizacji, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację!

umowa deweloperska – Innymi słowy, umową deweloperską jest umowa na podstawie której deweloper zobowiązuje się do wybudowania i sprzedaży mieszkania, w zamian za zapłatę ceny przez kupującego. Dla swej skuteczności umowa deweloperska musi być sporządzona w formie aktu notarialnego. Dzięki niej otrzymujemy gwarancję ceny oraz terminu.

Wybierz Piętro i Lokal

dostępne miejsca parkingowe

0
Dostępnych
0
Miejsc parkingowych

Jesteś Zainteresowany?

Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Zamieszkaj w domu swoich marzeń lub zainwestuj swój kapitał już dziś!

Dane kontaktowe

Projekt i realizacja SJM Reklama we współpracy z TopStrona